Indiana Jones w 3D? 0

Pojawiła się nieoficjalna, lecz rzetelna plotka, że w przyszłym miesiącu Lucasfilm ogłosi plany konwersji Sagi Indiany Jonesa.

Indiana Jones i Henry Jones

Po ogłoszeniu rozpoczęcia prac nad Sagą Gwiezdnych Wojen, jest to wiadomość dość spodziewana. Premiera każdej części byłaby co rok w tym samym czasie co Gwiezdnych Wojen.

Oczywiście to wszystko może okazać się plotką, która się nie sprawdzi. Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz

jak widać producenci wyczuli kasę i teraz na 3D polecą perełki, w sumie czemu nie jak sie nie spodoba to zawsze można wrócic do orginału

MAKS1381

Czekam na JANOSIKA w 3D i co roku dodatkowe 5 lub 6 minut dodatkowych scen.

Ronaldinho

Bardzo dobrze, nie raz się zastanawiałem dlaczego nie robią reemisji klasyków w kinach. Jeśli to jest sposób do pogodzenia dla obu stron w jaki sposób przywrócić trochę magii w kinie to fajnie, bo z jednej strony dystrybutor nie wnosi do kina ponownie tylko samego tylko coś nowego i coś co tylko w kinie da odjazd, natomiast widz może ponownie zobaczyć swoje ulubione filmy na dużym ekranie, ew. pokazać je swoim dzieciom, znajomym… A dlaczego nie ma reemisji 2D? Chyba dlatego, że wbrew pozorom większość obecnej widowni ma skłonność do "zaliczania filmów", a nie ich oglądania.

Mark_Farrell

Ja myślę, że do 2020 roku wszystkie "klasyki" będą miały swoją wersję w 3D. Zapewne koszt przerobienia zwróci się dość szybko dla fanów poszczególnych filmów. Hmm… "Przeminęło z wiatrem 3D" :-)

Proszę czekać…