Zbliża się Noc grozy i horrorów!

Kadr z filmu

Zbliża się kolejny ENEMEF i zobacz jakie filmy możesz zobaczyć! ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów powoli staje się tradycją – już od kilku lat miłośnicy mocnych wrażeń mogą spędzić ostatni weekend października oglądając przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. W ramach tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów odbędzie się aż 31 maratonów, dzięki czemu okazję do nadrobienia zaległości kinowych będą mieli horrorożercy z prawie całej Polski.

W ramach tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów w kilku miastach zagrany będzie podwójny repertuar – dwa różne zestawy filmów! W repertuarze znalazły się jak zawsze cztery filmy z szeroko rozumianego gatunku filmów grozy.

Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, mrożące krew w żyłach sceny, napięcie które nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu i czający się wszędzie STRACH… Zobacz to na żywo, weź udział w ENEMEFie: Nocy Grozy i Horrorów!

Oto pierwszy repertuar:
Wrota do piekieł
Koszmar z ulicy Wiązów
Czwarty stopień
Zejście 2

Drugi repertuar:
Pozwól mi wejść (pokaz premierowy)
Rec 2
Paranormal Activity
The Box. Pułapka

ENEMEF odbędzie się już w ostatni weekend października (29 i 30.X) w prawie całej Polsce!

WIĘCEJ INFORMACJI
Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl – na stronie można również:
- zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów,
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę – przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

www.enemef.pl

PlakatPlakat

PlakatPlakat