Znamy tytuł Batmana! 1

Christopher Nolan zdradził w ostatnim wywiadzie, że kolejny film o Batmanie będzie nosić tytuł The Dark Knight Rises. Dodał również, że superłotrem na pewno nie będzie Człowiek-Zagadka!

Christopher Nolan

Studio zgodziło się z Nolanem, by Batman nie był kręcony w 3D. Reżyser obiecał, że będzie za to eksperymentować z kamerami IMAX na niespotykaną dotąd skalę.

Premiera The Dark Knight Rises 20 lipca 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

walek07

a ja czuję, że BLACK MASK… pasuje do świata Nolanowskiego, jest realistyczny… powiedzmy, że boss mafijny, nowy gracz w Gothamowskim światku przestępczym chce przejąć władzę w mieście… ma on coś z charyzmy Dwóch Twarzy i coś z szaleństwa Jokera… byłby doskonały… a do tego Catwoman, można z niej zrobić złodziejkę lub terrorystkę… nie byłaby jednoznacznie dobra, ani zła… w końcówce przewiduję udział Robina, ale jeszcze bez stroju itd…. po prostu zakończyć czymś w stylu W WALCE ZE ZŁEM CZŁOWIEK NA SZCZĘŚCIE NIGDY NIE JEST SAM…
robinem oczywiście zostałby ten koleś z incepcji, Tom Hardy… (choć może jednak tym black maskiem by mógł być)
a Catwomna Marion Cotiliard lub Emily Blunt…
dajcie spokój z tymi krokami itd… to są zbyt mało realistyczne postacie…

thenat17

to w takim razie kto będzie Superłotrem ?
The Croc ? (krokodyl ? musilaby byc duzy i naprawde jak krokodyl wygladac, = animacja komputerowa= zero gry aktorskiej )

Santanico

podejrzewam,że polski tytuł to najlepiej "Mroczny Rycerz Powraca" czy coś ten deseń. a i też się ciesze,że nie będzie w 3D

walek07

jakoś mi nie podchodzi ten tytuł… przetłumaczcie to na polski to też wam nie podejdzie z leksza :/

Young_Caesar

A co by ci się stało jakby był w 3D?
chciałbyś to byś poszedł na 2D;]

Proszę czekać…