Widowiskowe Sucker Punch! 5

Sucker Punch to historia dziewczyny zwanej Babydoll, która w latach 50. idzie do szpitala psychiatrycznego, gdzie używa alternatywnej rzeczywistości, aby zaplanować sobie ucieczkę z instytucji.

Sucker Punch

Premiera filmu Zacka Snydera zapowiedziana na 25 marca 2011 roku w USA i w Polsce.

W obsadzie są: Emily Browning, Vanessa Hudgens, Abbie Cornish, Jamie Chung, Jena Malone, Carla Gugino, Jon Hamm, Scott Glenn i Oscar Isaac.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

emeeu

nie wiem czy się wybiorę do kina, ale film "zaliczę" na pewno ;). i jeżeli będzie tak pokręcony i widowiskowy jak się zapowiada w zwiastunie, to ubawię się przednio zarówno w kinie jak i w domu przed kompem.
a Strażnicy byli rewelacyjni, chociaż znacznie spłyceni w stosunku do komiksu, ale ten był chyba po prostu "nieprzerabialny". i przecież nie chodziło w nich o widowiskowość tylko klimat jak z czarnego kryminału i zakończenie, którego mało kto się spodziewał. a mnie trudno zaskoczyć

caryca84

Lol – tak, bo w wariatkowie na pewno są same laski rodem z hentai :D Trailer wskazuje na film typowo skierowany do facetów, czyli ładne dupcie i sceny walki, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Nie przepadam za grą aktorską Emily Browning – jak dla mnie nie posiada ona wyraźnej mimiki. Oby cały film lepiej się prezentował i przede wszystkim był sensowny, bo przy tej fabule to łatwo coś sknocić.

Metreszen

Do mnie to totalnie nie przemawia… Ale to tylko moje zdanie ;]

alienK

No cóż, to taki filmowy gulasz
- Łyżka "300"
- Szczypta "Harrego Pottera"
- Odrobina "A.I. Sztuczna inteligencja"
- Posmak "Kill Bill"
- Seta "Killzone"
- Sporo "Watchmen"
- Aromat "Anime"
- Gorycz "Przerwanej Lekcji Muzyki"
Idę do kina posmakować!

MJ_MARTINO

Podzielam Twoje zdanie :))
Tylko KINO! panie i panowie! ja idę na 101% ;D

Proszę czekać…