Imponujące The Way Back 1

Pojawił się nowy zwiastun najnowszego filmu Petera Weira, twórcy takich produkcji jak Pan i władca na krańcu świata, Truman Show czy Stowarzyszenie umarłych poetów.

The Way Back

W głównych rolach wystąpią m.in. Colin Farrell, Jim Sturgess, Ed Harris oraz Saoirse Ronan.

Film oparty jest na faktach i opowiada historię ucieczki z Syberyjskiego obozu pracy. Zdarzenie to miało miejsce w 1940 roku, kiedy to siódemka śmiałków pochodzących z różnych krajów postanowiła uciec z niewoli. Towarzysze będą musieli pokonać tysiące kilometrów przez wrogi teren, by dotrzeć do wymarzonych Indii, gdzie zaznają wolności. Podczas wyprawy poznają m.in. prawdziwe znaczenie słowa przyjaźń.

Podstawą The Way Back jest książka autorstwa Sławomira Rawicza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Tomasz Filipiak 2011-01-10

Bardzo lubię Petera Weira a ten film zapowiada się bardzo obiecująco:)

Czudi 2010-11-16

ale wiele wskazuje na to, że gość któremu ukradł historię, swoją wymyślił – historycy doszukali się zbyt wielu nieścisłości i zwykłych kłamstw – to z z innego artykułu w Newsweeku;) czyli obaj śćiemniali

pawpyt 2010-11-15

Świetna ksiązka, jeżeli film będzie na podobnym poziomie to wróżę mu duzy sukces. Zresztą osoba reżysera i aktorzy – znakomici. Wg. mnie zwiastun to potwierdza. Szkoda tylko że autor ksiązki, niejaki Pan Rawicz, historię tą ukradł innemu Polakowi i opisał jaką swoją. Był na ten temat nawet artykuł w Newsweeku. mam nadzieję, że twórcy filmu o tym wspomną bo to trochę kładzie historię jako autentyczną. Ale napewno obejrzę z chęcią.

MJ_MARTINO 2010-11-11

Wgląda interesująco :) Obejrzę :)

Katarzyna Kubicka 2010-11-10

Chętnie obejrzę. Oczywiście dla Eda :)

Proszę czekać…