Zwiastun Kung Fu Pandy 2 1

Pojawił się pierwszy teaser filmu Kung Fu Panda 2.

Kung Fu Panda

Panda Po wreszcie prowadzi takie życie o jakim marzył. Jako smoczy wojownik wraz z przyjaciółmi (Tygrysem, Modliszką, Żurawiem, Małpą i Żmiją) strzegą bezpieczeństwa mieszkańców okolicznej wioski. Niestety ich spokojna egzystencja zostaje przerwana przez tajemniczego wroga. Osobnikowi temu nie straszne są chwyty kung fu, wydaje się być niepokonany. Tylko Po wraz z przyjaciółmi może uratować Chiny przed zniszczeniem. Odpowiedź na pytanie jak pokonać wroga może tkwić w przeszłości.

Premiera w USA 26 maja 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

KubiQ

Czytałaś Newsa o "The Zone" Rolanda Emmericha? Widzisz – czy jeśli przeczytasz "Wall-E 2" to znaczy że film jest w prdodukcji? Ale rzeczywiście masz chyba rację – teaser drugich "Aut" powala głupotą.

nathalie

Heheh, ale bez przesady ;p Myślę, że wszystko można wykonać dobrze lub dużo lepiej niż dobrze, dlatego od TEASERa też można trochę wymagać. A o tym, że film jest w produkcji może poinformować sam tytuł w bazie.

KubiQ

Ziemia do Nathalie – to jest TEASER. Teaser ma za zadanie pokazać że dany film jest w produkcji. Nie ma powalać na kolana.

nathalie

Na pierwszej części byłam w kinie, ale jakoś mnie ta cała historia nie zachwyciła. Zwiastun drugiej nie powala na kolana, może obejrzę, ale na pewno nie w kinie. Nie spieszy mi się :)

MAKS1381

ŚWIETNY cała historia super pokazana.

Proszę czekać…