"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

The Walking Dead z nowym sezonem 0

Amerykańska stacja telewizyjna AMC poinformowała, iż dała zielone światło na nakręcenie drugiego sezonu serialu pt. The Walking Dead. Nowa produkcja opowiadająca o Zombie niedawno pojawiła się w telewizji stając się jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat.

The Walking Dead (2010)

Według oficjalnych informacji drugi sezon serialu ma liczyć 13 epizodów, które zostaną wyświetlone jesienią przyszłego roku. Jeśli także i ten sezon się spodoba to stacja zdecyduje się zapewne na nakręcenie również sezonu trzeciego.

Serial The Walking Dead to ekranizacja świetnego komiksu Roberta Kirkmana. Wizja świata zniszczonego przez tajemniczy wirus, w którym grupa ocalałych ludzi próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości podejmując nierówną walkę z krwiożerczymi zombie. Jego twórcą jest Frank Darabont.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2010-11-11

Dwa pierwsze odcinki na poziomie wysokim :)
Serial wart oglądania :)

JohnnyDepp 2010-11-10

oglądałem pilota ,fajny fajny ale trzeba luknąć naspierw ze 3 odcinki bo sie człowiek wkur** że koniec !! prison brake ogladalem ciągiem 2 sezony bo jak mialbym czekac tydzien to bym zwariowal !! tu tez tak trzeba zrobić ,by poczekać zreszta ta dupa z prisona gra w chodzcych umarlakach

Proszę czekać…