"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mamy oficjalny opis Source Code 0

Dzisiaj w sieci pojawił się oficjalny opis nowego filmu Duncana Jonesa (Moon) pt. Source Code. W obrazie tym główną rolę gra Jake Gyllenhaal. Autorem scenariusza do tego dramatu z elementami science-fiction jest Ben Ripley. Planowana data premiery to 15 kwietnia 2011 roku.

Reżyser Duncan Jones

Zapraszamy do przeczytania opisu filmu:

Pewnego dnia Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się i z przerażeniem odkrywa, że znajduje się w podmiejskim pociągu jadącym do centrum Chicago. Najdziwniejsze jednak w tym wszystkim jest fakt, iż wszyscy pasażerowie wydają się go znać. On natomiast nie ma pojęcia, kim jest.

To, co pamięta, Colter to wydarzenia z dnia poprzedniego. Wtedy jednak leciał helikopterem w trakcie wykonywania misji wojskowej w Iraku. Wydaje się, więc, że teraz przeżywa jakieś inne życie. Na dodatek po chwili na sąsiednim torze mija ich pociąg i dochodzi do wybuchu bomby. Wydaje się, że nikt nie przeżyje tej katastrofy.

Kapitan Colter trafia do izolatki. Tam odkrywa, że jest przywiązany do łóżka pasami a na sobie ma wojskowy mundur. Nie wie, co się z nim dzieje. Rozpoczyna z nim rozmawiać tajemnicza kontroler misji Carol Goodwin (Vera Fermiga). Zadaje ona mężczyźnie kilka pytań, na które ten ku swojemu zdziwieniu zna odpowiedź. Jednocześnie dowiaduje się, iż bierze udział w eksperymentalnej misji zwanej Beleaguered Castle.

Po chwili kapitan znów znajduje się w pociągu, dokładnie w tym samym miejscu, z tymi samymi pasażerami, co poprzednio. Z czasem zaczyna sobie zdawać sprawę, iż jego zadaniem jest wytropienie zamachowca i nie dopuszczenie do wybuchu bomby. Jednocześnie zamierza ten czas wykorzystać na pogodzenie się z ojcem i flirt z piękną współpasażerką.

Jeszcze w tym miesiącu powinien pojawić się zwiastun tej produkcji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jack_Daniels 2010-11-10

"Autorem scenariusza (…) napisał Ben Ripley" – piękne zdanie…

Proszę czekać…