Poznaj daty premier hitów

Hollywood

Jeden z amerykańskich serwisów filmowych poinformował o datach premier kilku wysokobudżetowych produkcji, na które zapewne oczekują widzowie na całym świecie. Dzięki temu wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do ostatniej części Batmana w reżyserii Christophera Nolana.

Zapoznaj się z datami.

I tak na pierwszy ogień pójdzie film The Dark Knight Rises tj. trzeci film o Batmanie reżyserowany przez Christophera Nolana. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w kwietniu przyszłego roku w Nowym Orleanie. Planowana data premiery tej produkcji to 20 lipca 2012 roku.

Zdjęcia do filmu The Avengers rozpoczną się w lutym i powstaną najprawdopodobniej w okolicach Los Angeles. Produkcja reżyserowana przez Jossa Whedona ma pojawić się w kinach 4 maja 2012 roku.

Jeszcze w tym roku, a dokładniej w grudniu ruszają zdjęcia do nowego Spider-Mana, który reżyseruje Marc Webb. Ten obraz z kolei pojawi się w kinach 3 lipca 2012 roku.

Na koniec jeszcze ciekawostka odnośnie filmu Mad Max: Fury Road. Wbrew wcześniejszym spekulacjom pojawi się w kinach latem 2011 roku. A to oznacza, że projekt jest na bardzo zaawansowanym etapie. Ta wiadomość na pewno ucieszy fanów Mad Maxa.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux