"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj daty premier hitów 1

Jeden z amerykańskich serwisów filmowych poinformował o datach premier kilku wysokobudżetowych produkcji, na które zapewne oczekują widzowie na całym świecie. Dzięki temu wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do ostatniej części Batmana w reżyserii Christophera Nolana.

Hollywood

Zapoznaj się z datami.

I tak na pierwszy ogień pójdzie film The Dark Knight Rises tj. trzeci film o Batmanie reżyserowany przez Christophera Nolana. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w kwietniu przyszłego roku w Nowym Orleanie. Planowana data premiery tej produkcji to 20 lipca 2012 roku.

Zdjęcia do filmu The Avengers rozpoczną się w lutym i powstaną najprawdopodobniej w okolicach Los Angeles. Produkcja reżyserowana przez Jossa Whedona ma pojawić się w kinach 4 maja 2012 roku.

Jeszcze w tym roku, a dokładniej w grudniu ruszają zdjęcia do nowego Spider-Mana, który reżyseruje Marc Webb. Ten obraz z kolei pojawi się w kinach 3 lipca 2012 roku.

Na koniec jeszcze ciekawostka odnośnie filmu Mad Max: Fury Road. Wbrew wcześniejszym spekulacjom pojawi się w kinach latem 2011 roku. A to oznacza, że projekt jest na bardzo zaawansowanym etapie. Ta wiadomość na pewno ucieszy fanów Mad Maxa.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Michał 2010-11-10

Dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawione już.

Czudi 2010-11-10

skorzystaj z sugestii. Wcześniejsze prośby by sprawdzać teksty przed daniem ich na stronę trafiły do TODO;) Teraz masz szansę to zmienić;p

Jack_Daniels 2010-11-10

"Wbrew wcześniejszym spekulacjOM"!!!! Błagam, piszcie po polsku na tym portalu!!

Proszę czekać…