"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj opis Potsdamer Platz 0

Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy oficjalny opis nowej produkcji Tony'ego Scotta o roboczym tytule Potsdamer Platz. W obrazie tym w głównych rolach występuje Mickey Rourke, Jason Statham oraz Javier Bardem. Co ciekawe obraz ten wciąż nie ma dystrybutora.

Reżyser Tony Scott

Zgodnie z oficjalnym opisem filmu głównymi bohaterami Potsdamer Platz będzie dwójka gangsterów z Jersey. Zostają oni wysłani przez swojego szefa z misją do Puerto Rico, aby tam dokonać zamachu na kwaterę główną rywala mafiosów. Podczas wykonywania swojego zadania na miejscu odnajdują sześcioletnią dziewczynkę. Wbrew gangsterskiej logice postanawiają ocalić jej życie uwalniając ją na chwilę przed wybuchem. Wkrótce mężczyźni dowiadują się, iż to właśnie mała dziewczynka była prawdziwym celem zamachu. Okazuje się, bowiem, że jest ona córką kobiety, w której kiedyś zakochany był szef gangsterów.

Aktualnie rozpoczęto sprzedaż praw do dystrybucji tej produkcji podczas targów American Film Market. Tymczasem już dzisiaj na całym świecie wychodzi inny film Scotta pt. Niepowstrzymany.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…