"May the Force Be With You"

Hostel 2 - przesunięta data premiery 0

Producenci drugiej części horroru Eliego Rotha Hostel, zdecydowali o przesunięciu daty premiery o trzy miesiące. Nowa data premiery to 4 kwiecień 2007 roku. Powodem przesunięcia premiery może być fakt, że jeszcze nie zostały ukończone zdjęcia, a do pierwotnej daty premiery zostało półtora miesiąca. Dziś możesz zobaczyć nowe zdjęcia z planu Hostel 2, które udostępnił reżyser filmu.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.Zdjęcia do filmu trwają od września w Czechach. Budżet prawdopodobnie przekroczy 4,5 mln $, czyli koszt pierwszej części.

W filmie Hostel (zobacz zwiastun) trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląc iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007 Kadr z planu filmu Hostel 2 2007Kadr z planu filmu Hostel 2 2007 Kadr z planu filmu Hostel 2 2007Kadr z planu filmu Hostel 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Cenobite

Świetny news

Proszę czekać…