Nowy film Andersona

Reżyser Wes Anderson

Według najnowszych informacji reżyser Wes Anderson (Fantastyczny Pan Lis) przymierza się do nakręcenia kolejnego filmu. Tym razem będzie to aktorski projekt o roboczym tytule Moon Rise Kingdom. Aktualnie twórca rozmawia z aktorami, którzy mieliby wystąpić w tym filmie.

Wśród potencjalnych gwiazd wymienia się takie osoby jak: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand oraz Tilda Swinton.

Akcja Moon Rise Kingdom miałaby się rozgrywać w latach 60-tych ubiegłego wieku. Głównymi bohaterami byłaby dwójka młodych ludzi, którzy są szaleńczo w sobie zakochani. Gdy ich związek staje się nie akceptowany przez bliskich postanawiają uciec z miasta. Osiedlają się w jednym z niewielkich miasteczek w środowych Stanach licząc, że tam są już bezpieczni.

Mówi się, iż Edward Norton wcieliłby się w postać szefa harcerzy, którzy prowadzą poszukiwania bohaterów. Bruce Willis zagrałby postać szeryfa, który także poszukuje nastolatków, przy okazji jest on zakochany w matce zaginionej dziewczyny. Murray i McDormand mieliby zaś odgrywać rolę rodziców chłopaka. Nie wiadomo natomiast, w kogo wcieliłaby się Swinton, prawdopodobnie zagra matkę dziewczyny.

Zdjęcia do produkcji ruszają na wiosnę. Scenariusz napisał Anderson z Romanem Coppolą.

Źrodło: www.firstshowing.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux