"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z Journey 2 0

Niedawno rozpoczęto zdjęcia do filmu Journey 2: The Mysterious Island – projekt jest kontynuacją przeboju z 2008 roku pt. Podróż do wnętrza Ziemi. Tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu tej produkcji. Reżyserem obrazu jest Brad Peyton zaś premiera ustalona jest na 23 września 2011 roku.

Zdjęcie z planu filmu Journey 2: The Mysterious Island (2011)

Fabuła Journey 2 opowiada dalsze losy Seana Andersona (Josh Hutcherson), który tym razem postanowi odnaleźć dziadka (Michael Caine). Ten udał się na tajemniczą wyspę gdzie chciał odnaleźć słynną mityczną Atlantydę. W poszukiwaniach pomoże mu dziewczyna (Vanessa Hudgens) oraz nowy partner matki (Dwayne Johnson).

Film jest luźno oparty na słynnej powieści Juliusza Verne’a pt. Tajemnicza wyspa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious IslandZdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious Island Zdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious IslandZdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious Island Zdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious IslandZdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious Island Zdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious IslandZdjęcie z planu Journey 2: The Mysterious Island

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Widzę, że Vanessa Hudgens bardzo rozwinęła się aktorsko od czasów High School Musical :)

Proszę czekać…