"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Harry’ego Pottera 2

Widać wyraźnie, iż coraz mocniej rozkręca się promocja filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci – część I. Dzisiaj prezentujemy wam cztery zupełnie nowe zdjęcia do przedostatniego filmu, który opowie o tym niezwykłym młodym czarodzieju. Obraz reżyseruje David Yates zaś w kinach film pojawi się już za tydzień (19 listopada).

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I (2010)

Kolejna część przygód młodego czarodzieja. Harry (Daniel Radcliffe) i jego przyjaciele są już prawie dorośli. Nasz bohater postanawia nie wrócić w tym roku do magicznego Hogwartu, lecz odnaleźć pozostałe horkruksy Lorda Voldemorta (Ralph Fiennes). Wyrusza wraz z dwójką przyjaciół, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu tajemniczych przedmiotów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część IKadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I pKadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część IpKadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Kadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część IKadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I Kadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część IKadr z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2010-11-12

Uwielbiam książki o Harrym i już chyba z sentymentu oglądam każdą kolejną adaptację, chociaż filmy są coraz mroczniejsze i coraz bardziej mi się podobają.
Tutaj szczególnie interesujące jest wg mnie ostatnie zdjęcie, czekam z niecierpliwością :)

Proszę czekać…