Czy Harry Potter 7 będzie ostatnim? 5

J.K. Rowling, twórczyni Harry'ego Pottera, w rozmowie z Oprah Winfrey zdradziła, że ma materiały na jeszcze 3 książki rozgrywające się w tym świecie.

Harry Potter

Jedna osoba nie jest zadowolona z tej wiadomości i jest nim sam Harry Potter czyli Daniel Radcliffe.

Twierdzi, że autorka obiecała mu, iż nie powstanie żadna opowieść z Harrym Potterem w roli głównej. To jednak nie oznacza, że nie może być książka o kimś innym w tym świecie, prawda?
Dla Radliffe’a to już za dużo spędzić 10 lat z jedną postacią. Powiedział, że jeśli wróci do tego świata, to tylko w remake’u w roli Syriusa lub Dumbledore’a.

Emma Watson, która gra Hermione, po Harry Potterze raczej w ogóle rzuci aktorstwo. Powiedziała, że chce zająć się czymś innym, co ją uszczęśliwi.

Co Wy o tym sądzicie? Czy na pewno najbliższe filmy będą ostatnimi?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
oskarbala 2010-11-19

Jak dla mnie to i tak jesli powstanie kolejny film gdzie Potter bedzie jedna z glownych postaci, Radcliffe i tak przyjmie to role, badzmy realistami.

Jakub Kucharski 2010-11-15

Hmmm… Ciekawa kwestia. Ale Rowling zostawiła sobie podwaliny w postaci roździały "17 lat później". A może 16? Nie wiem, ale było coś takiego… W każdym razie byłoby zabawnie gdyby bohaterem był jeden z synów Potter’a ;-)

Łukasz N. 2010-11-14

A ja po 7. części mam dość. Około 400 stron nudy i reszta jako takiej, miejscami jałowej akcji. Zrobiona na siłę, żeby jak najwięcej stron było. Niepotrzebnie. Ofc sam jestem fanem serii. :)
Jeśli będą następne trzy książki, to przeczytam, ale obawiam się, że to już nie będzie okaz formy autorki obserwowanej w częściach od 3. do 5.

Maciej Przybyszewski 2010-11-13

Ja również chętnie przeczytałbym kolejne książki rozgrywające się w świecie potterowskim. Co do tego czy to będą ostatnie filmy szczerze wątpię, tak samo jak wątpię, żeby pani Rowling stwierdziła, że zarżnie kurę znoszącą złote jaja.

joker_tony 2010-11-12

Emma Roberts czy może Emma Watson – kto to pisał ??

Proszę czekać…