"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Radcliffe nie chce już Harry'ego 0

W ostatnio udzielonym wywiadzie Daniel Radcliffe, który wciela się w postać Harry’ego Pottera przyznał, iż po skończeniu pracy nad filmem Harry Potter i Insygnia Śmierci nie chce już więcej wcielać się w tą postać. Nie dziwi nas, więc fakt, iż nie jest zadowolony z deklaracji J.K. Rowling o możliwości napisania kolejnej części cyklu.

Daniel Radcliffe w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci: Cześć I (2010)

Przypomnijmy, iż cała sprawa dotyczy wywiadu, którego udzieliła pisarka na początku listopada. Wtedy też przyznała, iż myśli o napisaniu książki, którego akcja rozgrywałaby się w świecie Pottera. Nie chciała jednak zdradzić czy będzie to kolejna część przygód Harry’ego Pottera czy może tym razem bohaterem będzie ktoś inny.

Radcliffe był podobno przerażony tym pomysłem. Zważywszy, iż już od 10 lat wciela się w tą postać. Aktor ma już dosyć grania ciągle jedną osobę. Zdradził przy tym, iż podobnie myślą jego przyjaciele z planu: Emma Watson oraz Rupert Grint.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

A czy to nie jest dokładnie ta sama informacja co tutaj? http://wiadomosci.fdb.pl/14331-czy-harry-potter-7-bedzie-ostatnim
Chyba powinniście sprawdzać, czy dany news już był.

Proszę czekać…