Poznaj polskie daty premier

fdb.pl

Dzięki uprzejmości dystrybutorów dowiedzieliśmy się, kiedy w kinach pojawią się trzy amerykańskie filmy, które z pewnością zainteresują niektórych naszych czytelników. Chodzi o filmy: Jackass 3D, Melancholię oraz czwartą część Piratów z Karaibów. Zapraszamy do zapoznania się z datami premier.

Jako pierwszy w naszych kinach pojawi się Jackass 3D. Szalone popisy Johnny'ego Knoxville'a i jego przyjaciół znanych z MTV polscy widzowie będą mogli oglądać już od 3 grudnia. Jak łatwo się domyślić film pokazywany będzie w wersji trójwymiarowej. Czy zainteresuje naszych rodaków tak mocno jak amerykanów? Ciężko nam przewidzieć.

A już 20 maja 2011 roku polskie kina z pewnością opanuje Jack Sparrow z nowym filmem. Oficjalnie podano dzisiaj, iż polski tytuł tej produkcji to: Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach. Przypomnijmy, iż film reżyseruje Rob Marshall zaś w obsadzie prócz Johnnego Deppa występuje także m. in. Ian McShane, Penelope Cruz i Geoffrey Rush.

Na koniec jeszcze informacja o filmie Melancholia, nad którą aktualnie pracuje Lars Von Trier. Obraz, którego gwiazdami są Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg pojawi się w naszych kinach 27 maja 2011 roku. Film ma być dramatyczną opowieścią o końcu naszej planety.


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux