Your Highness - zwiastun dla dorosłych! 4

Pojawił się pierwszy zwiastun komedii fantasy pt. Your Highness w reżyserii Davida Gordona Greena.

Your Highness

W obsadzie są: James Franco, Danny McBride, Natalie Portman i Zooey Deschanel.

Bohater to arogancki i leniwy książę Thadeous, który musi udać się na pewną misję, by ocalić narzeczoną swego idealnego brata, Fabiousa. Belladonna (Zooey Deschanel ) zostaje porwana przez złego czarnoksiężnika Leezara. Wyruszają na pełną przygód wyprawę, by ją ocalić. Podczas niej dołącza do nich wojowniczka, Isabel.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

nathalie

Zgadzam się z przedmówcami – zapowiada się wspaniałe widowisko! :D Mam nadzieję, że film sprosta naszym wysokim oczekiwaniom i się nie zawiedziemy. Dodaję do listy oczekiwanych. :)

Quagmire

Jeden z najlepszych zwiastunów jakie ostatnio widziałem, jednak sądzę, że jest trochę za długi i powinien skończyć się po "ssaniu". Oczekuję tego samego co od świetnego Pineapple Express odważnej, bezkompromisowej komedii, i widzę, że to dostanę.

Czudi

Zapowiada się miodnie. Taka obsada pozwala przypuszczać, że scenariusz trzyma poziom, humor będzie niewybredny, inteligentny w miarę i smaczków wiele uda się znaleźć.
Duże nadzieje

Michal_Dajer

@alienK
Dokładnie, lubię tego typu produkcje, których ostatnio jest coraz więcej. Zapowiada się fajny "dorosły" film. I o to właśnie chodzi a nie tylko takie proste komedyjki dla nastolatków (choć niektóre też są całkiem fajne).
Mnie trailer zachęcił. Mam nadzieje, że film też będzie całkiem fajny.

alienK

Tak! Tak! Tak! Odważny, zabawny, rozrywkowy. Oby więcej filmów dla dorosłego widza!

Proszę czekać…