Your Highness - zwiastun dla dorosłych! 4

Pojawił się pierwszy zwiastun komedii fantasy pt. Your Highness w reżyserii Davida Gordona Greena.

Your Highness

W obsadzie są: James Franco, Danny McBride, Natalie Portman i Zooey Deschanel.

Bohater to arogancki i leniwy książę Thadeous, który musi udać się na pewną misję, by ocalić narzeczoną swego idealnego brata, Fabiousa. Belladonna (Zooey Deschanel ) zostaje porwana przez złego czarnoksiężnika Leezara. Wyruszają na pełną przygód wyprawę, by ją ocalić. Podczas niej dołącza do nich wojowniczka, Isabel.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2010-11-18

Zgadzam się z przedmówcami – zapowiada się wspaniałe widowisko! :D Mam nadzieję, że film sprosta naszym wysokim oczekiwaniom i się nie zawiedziemy. Dodaję do listy oczekiwanych. :)

Quagmire 2010-11-18

Jeden z najlepszych zwiastunów jakie ostatnio widziałem, jednak sądzę, że jest trochę za długi i powinien skończyć się po "ssaniu". Oczekuję tego samego co od świetnego Pineapple Express odważnej, bezkompromisowej komedii, i widzę, że to dostanę.

Czudi 2010-11-18

Zapowiada się miodnie. Taka obsada pozwala przypuszczać, że scenariusz trzyma poziom, humor będzie niewybredny, inteligentny w miarę i smaczków wiele uda się znaleźć.
Duże nadzieje

Michał 2010-11-17

@alienK:
Dokładnie, lubię tego typu produkcje, których ostatnio jest coraz więcej. Zapowiada się fajny "dorosły" film. I o to właśnie chodzi a nie tylko takie proste komedyjki dla nastolatków (choć niektóre też są całkiem fajne).
Mnie trailer zachęcił. Mam nadzieje, że film też będzie całkiem fajny.

Karol Komański 2010-11-17

Tak! Tak! Tak! Odważny, zabawny, rozrywkowy. Oby więcej filmów dla dorosłego widza!

Proszę czekać…