"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będzie Paranormal Activity 3 2

Jak łatwo było się domyślić studio Paramount Pictures zadowolone z wyniku Paranormal Activity 2 zdecyduje się nakręcić kolejną część. I właśnie pojawiły się pierwsze informacje jakoby producent i reżyser pierwszej części Oren Peli już umawiał się ze studiem w sprawie realizacji nowego filmu. Podobno premierę ustalono na 21 października 2011 roku.

Kadr z filmu Paranormal Activity 2 (2010)

Na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły ewentualnego threequela. Najprawdopodobniej akcja filmu podobnie jak w przypadku drugiej części dotyczyć będzie zupełnie innych osób.

Przypominamy, iż seria Paranormal Activity jest jedną z najbardziej dochodowych w historii horrorów. Pierwszy obraz, który pojawił się w kinach w 2009 roku. Obraz kosztujący "marne" 15 tyś $, zarobił na całym świecie blisko 193,3 mln $. W tym roku w kinach pojawiła się druga część tej produkcji. Paranormal Activity 2 kosztował jedynie 3 mln $, a do dzisiaj zarobił blisko 156,9 mln $.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

nathalie

Ale to na jedno wychodzi, najwyżej powstanie "tylko" 5 części. Dla mnie efekt jest taki sam – psuje wrażenia z obejrzenia pierwszej części, to trochę jak z serialami – przykładowo może gdyby nakręcili tylko 100 odc Mody na sukces, nie byłoby to taką porażką? ;)

Quagmire

Tylko, że taka Piła ma trochę bardziej pojemną konwencję, seria Paranormal Activity już teraz ledwo zipie.

nathalie

I dla kasy pewnie zrobią tyle części, że wszystkim się znudzi niestety – tak jak wszystkie Piły. Później zapomina się nawet, że pierwsza część była świetna..

drfalck

kto widział cz1 i cz2 bo ja jakoś nie mogę sie zabrać do tego.

Proszę czekać…