"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z planu MiB III 0

Dzisiaj w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji Facetów w czerni III. Na fotografiach jest okazja zobaczyć odtwórcę głównej roli Willa Smitha oraz Nicole Scherzinger i Emmę Thompson. Studio Columbia Pictures zaplanowało premierę tej produkcji na 25 maja 2012 roku.

Kadr z filmu Faceci w czerni II (2002)

Szczegóły fabuły Facetów w czerni III nie są obecnie znane. Wiadomo jedynie, iż najprawdopodobniej głównym tłem do całej akcji będzie podróż w czasie agenta J (Smith), który pod koniec lat 60-tych spotka młodziutkiego agenta K (Brolin). Pomoże mu w schwytaniu pewnego bardzo niebezpiecznego i szalonego członka gangu motocyklowego (Clement).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zdjęcie z planu filmu Faceci w czerni IIIZdjęcie z planu filmu Faceci w czerni III Zdjęcie z planu filmu Faceci w czerni IIIZdjęcie z planu filmu Faceci w czerni III Zdjęcie z planu filmu Faceci w czerni IIIZdjęcie z planu filmu Faceci w czerni III Zdjęcie z planu filmu Faceci w czerni IIIZdjęcie z planu filmu Faceci w czerni III

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Poza kadrem Emma Thompson nie musi męczyć się w szpilkach :)
Will Smith tak przebierał w projektach, że w końcu to będzie jego pierwszy film od 2008 roku. Dla porównania Michael Madsen w latach 2009-2012 zagra/ł w 59 filmach :)

CervantesPL

Na 1 pierwszym zdjęciu Will ma rozwiązany but, oby się nie przewrócił i zębów nie wbił, a na ost ta pani ma ładne papcie :)) Czyżby nowa moda xD

Proszę czekać…