Snyder szuka Supermana

Superman

Studio Warner Bros poinformowało oficjalnie, iż rozpoczęto poszukiwanie odtwórcy głównej roli do filmu produkowanego przez Christophera Nolana i reżyserowanego przez Zacka Snydera pt. Superman: Man of Steel. Już na starcie wiadomo, iż nie będzie to żadna z wielkich hollywoodzkich gwiazd.

Zgodnie z ogłoszeniem poszukiwany jest dobrze zbudowany aktor w wieku 28 – 32 lat, który nie ma na swoim koncie udziału w żadnej wielkiej produkcji. Zaznaczone jest, że wyjątkiem może być praca przy serialu telewizyjnym.

Po pojawieniu się tej informacji amerykańskie portale filmowe zaczęły się prześcigać w próbie dopasowania, kto pasowałby do takiego opisu. I tak pojawiły się takie nazwiska jak: John Krasinski (serial Biuro), Vincent Kartheiser (serial Mad Men), Zachary Levi (serial Chuck), Aaron Paul (serial Breaking Bad) czy Arnmie Hammer (The Social Network).

O tym, kto ostatecznie zostanie Supermanem dowiemy się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Studio Warner Bros musi, bowiem ruszyć z produkcją do czerwca przyszłego roku inaczej straci prawa do tej postaci.

A wy macie jakieś typu?

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux