"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Howard Shore kompozytorem Hobbita 1

W dniu dzisiejszym pojawiła się wyjątkowo dobra wiadomość dla wszystkich fanów J.R.R. Tolkiena. Otóż muzyk i kompozytor Howard Shore powróci do Środziemia. Autor muzyki z Władcy Pierścieni zgodził się popracować nad filmem Hobbit. Przypominamy, iż pierwszy z dwóch filmów pojawi się w kinach dopiero w 2012 roku.

Muzyk i kompozytor Howard Shore

W wywiadzie dla jednej z gazet Shore powiedział, iż o planach Hobbita wiedział od blisko 8 lat. Jednak dopiero niedawno otrzymał poważną ofertę, z której skorzystał. Przyznał przy tym, iż przez najbliższe trzy lata pracować będzie właśnie nad stworzeniem odpowiedniej muzyki, która oddałaby klimat tej produkcji.

Hobbit: część I pojawi się w kinach w 2012 roku. Rok później zobaczymy drugą i ostatnią część.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie 2010-11-19

To bardzo dobra wiadomość! Hobbit z każdym miesiącem zapowiada się coraz lepiej. Howard Shore z pewnością nie zawiedzie, patrząc na jego doświadczenie we "Władcy".
Coraz bardziej nie mogę się doczekać! :)

Maciek_Przybyszewski 2010-11-19

No i tą drogą należy podążać !!! :) Shore Śródziemie zna już na wylot hihi, więc można się spodziewać, że po raz kolejny uraczy nasze uszy pięknymi dźwiękami, a za trzy lata pojawi się w Krakowie i da koncert na żywo :)

Proszę czekać…