"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły serialu Spielberga 1

Pojawiły się zupełnie nowe informacje dotyczące produkcji serialu telewizyjnego pt. Locke & Key. Do obsady projektu dołączyła Miranda Otto (Wojna światów) z kolei Mark Romanek (Nie opuszczaj mnie) prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania pilotażowego odcinka.

Reżyser Mark Romanek

Locke & Key to projekt telewizyjny studia DreamWorks TV. Produkcją zajmują się Alex Kurtzman i Roberto Orci zaś producentem wykonawczym jest Steven Spielberg. Autorem scenariusza będzie Josh Friedman. Fabuła opierać się będzie na komiksie, którego autorem jest syn słynnego pisarza Stephena Kinga – Joe Hill.

Locke & Key to opowiada losy trójki przyjaciół, którzy pracują jako dozorcy Keyhouse – niezwykłego domu położonego w Nowej Anglii. W rezydencji znajduje się szereg drzwi, które dokonują transformacji ludzi. I tak stary człowiek może powrócić jako młodzieniaszek a chłopak jako dziewczyna. Na dodatek w posiadłości mieszka tajemnicza istota nazywająca siebie Dodge, która bardzo chce otworzyć jedne z drzwi. Dozorcy zaś nie mogą do tego dopuścić.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…