"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz wkurzonego Cage'a 2

Nicolas Cage to jeden z najbardziej utalentowanych amerykańskich aktorów. Co prawda w ostatnich latach przeżywa kryzys twórczości ale nie można mu odmówić tego, że potrafi świetne zagrać każdą rolę. W sieci pojawiły się zmontowane fragmenty z jego filmów, na których widać mocno wkurzonego aktora.

Nicolas Cage w filmie Kick-Ass (2010)

Wszystkie pojawiające się w materiale sceny pochodzą z przeróżnych filmów, w których wystąpił aktor. I to zarówno w tych lepszych jak i gorszych produkcjach. Można rozróżnić sceny z filmów Pocałunek wampira, Ghost Rider, Kult, Zły porucznik czy też Zostawić Las Vegas.

Zapraszamy do obejrzenia 4 minutowego klipu:

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Redox 2011-01-01

Filmik faktycznie niezawodny :) Ale nazywanie Cage’a najbardziej utalentowanym aktorem to już mała przesada. Choć ostatnio niezłe role przypadły mu w "Kick-assie" i "Złym poruczniku", to do tego miana jeszcze mu daleko…

Asmodeusz 2010-11-29

oczywiście niezawodna muzyka z Requiem for a dream, co do Cagea to miał kilkanaście ciekawych ról ale zdarzyły mu się i mierne filmy

Quagmire 2010-11-24

Moim zdaniem poważna muzyka z Requiem pasuje do jego śmiesznych napadów wściekłości. Szczególnie gdy wchodzą instrumenty w tym samym momencie gdy Cage w barze krzyczy "FUUUUUUUUUUUCK". Idealna robota :)

Natalia Karzel 2010-11-24

Dziękuję, dziękuję bardzo za poprawienie mi dzisiaj humoru! :D Zgadzam się z Quagmire – od tego filmiku można zaczynać deszczowe dni. Wolałabym jednak gdyby była inna muzyka w tle, temat z Requiem for a dream nadaje poważnego charakteru(może tak miało być) – psuje komizm :)

Michał 2010-11-24

he he,ostre :-D
zgodzę się też z Quagmire – Wicker Man wymiata :-P
w ogóle nie pamiętam już tego filmu (bo w sumie chciałem zapomnieć)
ale też mnie strasznie rozbawiły jego fragmenty

Proszę czekać…