"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły Batmana 3 3

Właśnie pojawiły się zupełnie nowe plotki dotyczące filmu The Dark Knight Rises, który będzie trzecią produkcją o Batmanie wyreżyserowaną przez Christophera Nolana. Wszystkie informacje nie są potwierdzone, ale wydają się być zgodne z prawdą. Przypomnijmy, iż premiera filmu ma mieć miejsce 3 sierpnia 2012 roku.

Logo Batmana

Otóż pojawiające się plotki głoszą, iż fabuła filmu The Dark Knight Rises oparta będzie na historii pt. Prey, z którą czytelnicy komiksu Batmana mogli zapoznać się z zeszytach od numeru 11 do 15.

Zgodnie z nią głównym przeciwnikiem bohatera jest tajemniczy acz bardzo niebezpieczny psychiatra – dr Hugo Strange. Mężczyzna ma obsesję na puncie Batmana i przy pomocy swoich wpływów u Burmistrza tworzy specjalny oddział policji zajmujący się schwytaniem zamaskowanego bohatera. Na czele jednostki stanie komisarz Gordon – przeżywający wewnętrzne rozterki: ważniejsza jest lojalność wobec Batmana czy może obowiązki wobec miasta. Wkrótce dzięki umiejętności manipulowania ludźmi Strange poznaje tożsamość Batmana. Postanawia przeprowadzić z nim psychologiczną grę, którego celem jest zabicie Bruce Wayne’a i zastąpienie go w roli Mrocznego Rycerza. Na dodatek w mieście pojawia się tajemnicza i zamaskowana Kobieta-Kot. Jest dobrą osobą czy może złą?

Informacje te wydają się o tyle prawdziwe, iż już wcześniej mówiło się, że w roli dr Hugo Strange mógłby wystąpić Tom Hardy, który na pewno znajduje się w obsadzie tej produkcji.

Na koniec jeszcze krótka oficjalna informacja od Christiana Bale'a. Otóż aktor ten zdradził, iż nie zamierza więcej wcielać się w rolę Batmana. Co więcej Christopher Nolan niezależnie od wyników finansowych także nie zamierza już kontynuować tego tematu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Quagmire 2010-11-24

Przyznam, że nie lubię takiego subiektywnego pojęcia słowa "przebój". Jeśli film zarabia 1 mld$ to na pewno jest przebojem i to nie podlega dyskusji. Na przykład nie po drodze mi z sagą Zmierzch ale nie zaprzeczę, że są to ogromne przeboje.

B4N4U7 2010-11-24

No chyba wiekszosc jednak uwaza ze mroczny rycerz był przebojem:) i ta gra Ledgera.. Cos niesamowitego…obie było bardzo dobre ale moim zdaniem 2 duzo lepsza

Asmodeusz 2010-11-24

pierwsza częsć była naprawdę rewelacyjna i wnosiła zupełnie coś nowego do tematu, ale dwójeczka już nie była takim przebojem, ale film jest rozwojowy wiec zobaczymy, pamiętajmy jak poszło ze starszymi filmami im dalej tym gorzej

B4N4U7 2010-11-24

hhmm moze byc ciekawie:) szkoda ze jzu chłopaki chcą konczyc ale za pare lat moze ktos znowu porzadną ekranizacje zrobi:) choc uwazam ze poki co to filmu nolana są 2 razy lepsze niz chociazby filmy z clooneyem

drfalck 2010-11-24

kobieta kot..fatalnie to brzmi.

Proszę czekać…