Nowe szczegóły Batmana 3

Logo Batmana

Właśnie pojawiły się zupełnie nowe plotki dotyczące filmu The Dark Knight Rises, który będzie trzecią produkcją o Batmanie wyreżyserowaną przez Christophera Nolana. Wszystkie informacje nie są potwierdzone, ale wydają się być zgodne z prawdą. Przypomnijmy, iż premiera filmu ma mieć miejsce 3 sierpnia 2012 roku.

Otóż pojawiające się plotki głoszą, iż fabuła filmu The Dark Knight Rises oparta będzie na historii pt. Prey, z którą czytelnicy komiksu Batmana mogli zapoznać się z zeszytach od numeru 11 do 15.

Zgodnie z nią głównym przeciwnikiem bohatera jest tajemniczy acz bardzo niebezpieczny psychiatra – dr Hugo Strange. Mężczyzna ma obsesję na puncie Batmana i przy pomocy swoich wpływów u Burmistrza tworzy specjalny oddział policji zajmujący się schwytaniem zamaskowanego bohatera. Na czele jednostki stanie komisarz Gordon – przeżywający wewnętrzne rozterki: ważniejsza jest lojalność wobec Batmana czy może obowiązki wobec miasta. Wkrótce dzięki umiejętności manipulowania ludźmi Strange poznaje tożsamość Batmana. Postanawia przeprowadzić z nim psychologiczną grę, którego celem jest zabicie Bruce Wayne’a i zastąpienie go w roli Mrocznego Rycerza. Na dodatek w mieście pojawia się tajemnicza i zamaskowana Kobieta-Kot. Jest dobrą osobą czy może złą?

Informacje te wydają się o tyle prawdziwe, iż już wcześniej mówiło się, że w roli dr Hugo Strange mógłby wystąpić Tom Hardy, który na pewno znajduje się w obsadzie tej produkcji.

Na koniec jeszcze krótka oficjalna informacja od Christiana Bale'a. Otóż aktor ten zdradził, iż nie zamierza więcej wcielać się w rolę Batmana. Co więcej Christopher Nolan niezależnie od wyników finansowych także nie zamierza już kontynuować tego tematu.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux