"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj daty premier 0

Studia Universal Pictures oraz Sony Pictures podały dzisiaj daty premier swoich produkcji. Dzięki tym informacją wiemy, kiedy pojawi się prequel Coś. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, kiedy w kinach pojawi się Moneyball, w którym to główną rolę gra Brad Pitt.

Kadr z filmu The Thing (2011)

Prequel Coś pojawi się w kinach 14 października 2011 roku. Data ta bardziej pasuje do tego mrocznego thrillera psychologicznego, gdyż znajduje się w tradycyjnym dla tego okresu sezonie grozy poprzedzającym święto Halloween.

Z kolei Moneyball pojawi się w kinach dokładnie 23 września 2011 roku. Taka data premiery motywowana jest w podwójny sposób. Z jednej strony wtedy kończy się sezon bejsbolowy, a właśnie w tych kręgach toczy się fabuła filmu. Inna sprawa to fakt, iż studio chciałoby wypromować obraz przed Oscarami licząc na jakieś nominacje.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

drfalck 2010-11-27

fakt, przyznaje racje ten pierwszy to fake zmontowany a potwór z końcówki około 1:49 minuty to wstawka z gry komp. dlatego tak kijowo wygląda.
Ten drugi jest ok.

Young_Caesar 2010-11-27

To nie zwiastun "the Thing" tylko fake poskładany ze scen z różnych filmów ,przede wszystkim z Zamieci , a potworek na koncu ten pierwszy ,jesli się nie mylę jest z Silent Hill , a ten wielki na samym końcu to chyba z jakiejś gry…

Quagmire 2010-11-27

Jeśli mówisz o tym
http://www.youtube.com/watch?v=j5KcbrlbtQg
to jest to fake zmontowany z kilku filmów i jakiejś gry, prawdziwy jest ten
http://www.youtube.com/watch?v=KejPX-qnuzs
ale ciężko tam dostrzec cokolwiek bo ktoś był bardzo podniecony jak go nagrywał :) i ja tam żadnego stwora nie widzę, przynajmniej w żadnym dłuższym ujęciu.

drfalck 2010-11-27

Na youtube jest trailer The Thing 2011. I na końcu wyskakuje stwór jak z Harrego Pottera….

Young_Caesar 2010-11-25

czyli jednak "Coś" będzie w 2011:D późno bo późno ,ale będzie:D

Proszę czekać…