"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Anne Hathaway w Supermanie? 1

Po Hollywood krąży plotka zgodnie, z którą Anne Hathaway (Ślubne wojny) stara się o występ w filmie Superman, którego reżyserem będzie Zack Snyder. Podobno piękna aktorka chciałaby zagrać Lois Lane. To ciekawa informacja zważywszy na fakt, iż ubiega się także o rolę w nowym Batmanie.

Anne Hathaway w filmie Alicja w Krainie Czarów (2010)

W sieci pojawiły się także plotki dotyczące ewentualnej fabuły Supermana. Otóż zdaniem osoby, która pracuje w studiu Warner Bros scenariusz filmu ma być oparty na komiksie Superman: Birthright. Akcja komiksu rozgrywała się współcześnie i opowiadała historię dwudziesto-paroletniego Clarka Kenta, który jest początkowym dziennikarzem pracującym jako wolny strzelec. Podróżując po świecie w poszukiwaniu ciekawych materiałów trafia do jednego z państw afrykańskich, w których toczy się wojna domowa. Tam natyka się na tajemniczego latającego przestępcę, który wykorzystuje biednych ludzi. Po raz pierwszy w całym swoim życiu zmuszony będzie użyć swoich mocy.
Po tych wydarzeniach Clark Kent powraca do rodzinnego Smallville, aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Tam też podejmie najważniejszą decyzję swojego życia – zapragnie pomagać ludziom jako Superman.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak z tą fabułą związana będzie Lois Lane. Przypomnijmy, iż zgodnie z komiksową historią Superman poznał ją pracując dla Daily Planet w miejscowości Metropolis.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie

Też mnie to zawsze denerwowało! Zdejmował okulary i ludzie z którymi zna się i widuje praktycznie codziennie nie widzą nawet podobieństwa do osoby, którą znają, nic nie podejrzewają.. Wielki minus tego superbohatera.

Young_Caesar

Ja osobiście nie lubie supermena , głównie przez takie fakty jak siła pottsfiąca unieść wierzowiec , jak i fakt że klark kent po ściągnięciu okularów już jest nie do poznania;p wiem że to komiks ,ale dla mnie to już za dużo;p
Jedyny plus że rezyserem jest Snyder , także może to być naprawde spore widowisko.

Proszę czekać…