"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe informacje o Hobbicie 0

Brytyjski magazyn filmowy Total Film ujawnił zdjęcie planu filmowego, na którym widać wyraźnie miasteczko Shire, które pojawiło się w filmie Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia. Według informatorów tej gazety właśnie w Nowej Zelandii powstanie większość zdjęć do ekranizacji Hobbita.

Hobbit (2012)

Po wielu latach opóźnień oraz niepewności czy w ogóle Hobbit powstanie dzisiaj wiemy, że wkrótce ruszają zdjęcia. Jednocześnie ostatnio pojawił się problem związany z ewentualnym strajkiem związków zawodowych aktorów, które namawiały mniej znanych artystów do odmawiania pracy przy tej produkcji. A wszystko za sprawą braku współpracy pomiędzy filmowcami a związkowcami.

Dzisiaj ten spór został rozwiązany, ale pojawił się nowy. Tym razem za sprawą informacji jakoby obraz ten był rasistowski z powodu braku aktorów o innym kolorze skóry niż biały. Czyżby, więc tym razem pojawili się kolorowi mieszkańcy Shire i samego Śródziemia? Zobaczymy.

Miasteczko Shire - zdjęcie z planu w Nowej ZelandiiMiasteczko Shire - zdjęcie z planu w Nowej Zelandii

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Czudi

na tym zdjęciu nic nie widać, bez większego formatu to żaden news;)
Co do rasistowskich problemów, to można by się domagać by samuraje byli również biali, czarni i czerwoni;p
Śródziemie to kraina bardzo zbliżona do średniowieczne Europy, a jak wszyscy wiemy pełno wówczas było kolorowych rycerzy, czy chłopów;)

Ronaldinho

"Tym razem za sprawą informacji jakoby obraz ten był rasistowski z powodu braku aktorów o innym kolorze skóry niż biały."

Mogę im tylko powiedzieć, tym krytykom w nurcie politycznej poprawności, że ich zdrowo pojebało. Widocznie mam za słabą wyobraźnie, żeby utworzyć sobie umyśle obraz czarnego Hobbita.

W obecnych czasach rasistą/faszystą (to już właściwie się używa zaminnie w nowomowie lewackiej) np nazywa się osobę, która powie, że w USA większa przestępczość, bo jest tam więcej murzynów, podczas gdy stanowią oni coś około 11% społeczeńtwa i jednocześnia połowę całej puli przestępców.

Proszę czekać…