"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie żyje Leslie Nielsen 7

W dniu wczorajszym w wieku 84 lat zmarł jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów komediowych Leslie Nielsen. Jeden z jego agentów w specjalnie wydanym oświadczeniu poinformował, iż aktor w ostatnich dniach zmagał się z zapaleniem płuc. To właśnie powikłania związane z tą chorobą spowodowały zgon.

Leslie Nielsen

Kariera Leslie Nielsena należy do jednej z najbardziej nietypowych w całej historii Hollywood. Otóż aktor stał się sławny dopiero po sześćdziesiątce grając komediową rolę porucznika Franka Drebina w filmie Naga broń. Artysta zadebiutował jednak na ekranie w 1956 roku występując w The Vagabond King. Od tego czasu grał w takich filmach jak: Zakazana planeta, Nieustraszony Bill, W obcym ciele, Tragedia Posejdona, Czy leci z nami pilot?.

W ostatnich latach pojawiał się głównie w epizodycznych rolach.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

Redox

Widać tutaj też nikt nie zatroszczył się, żeby poprawić tą informacje w newsie…

The

Mój brat właśnie oglądał Nagą broń kiedy dowiedzieliśmy się o śmierci , powiedział że nie może tego oglądać . Wielka szkoda że już nigdy nie zabawi nas żadną ze swoich prześmiesznych postaci.

nathalie

Prawdziwy smutek w moim sercu.. Nadal nie mogę uwierzyć w tę wiadomość, chociaż w takim wieku to nie powinno być już tak szokujące.
Wielka strata.

kinomaniak1991

Szkoda,był naprawdę fajnym aktorem.

Odszedł jeden z najlepszych aktorów komediowych. Aktor, który oprócz komedii grał również produkcjach innych gatunków.
Poruczniku Drebin spoczywaj w pokoju !!! [*] :(

Proszę czekać…