Nowe wieści o Bondzie

Logo 007 - Jamesa Bonda

Dzisiaj w sieci pojawiły się zupełnie nowe informacje na temat produkcji 23 obrazu o Jamesie Bondzie. Na początek wiadomo, iż studio MGM planuje premierę tego obrazu na listopad 2012 roku. Wiemy także, że muzykę do produkcji stworzy David Arnold zaś wciąż reżyserem projektu jest Sam Mendes.

Informacje na temat faktu, iż Sam Mendes wciąż pozostaje związany z tą produkcją zdradziła żona artysty – Kate Winslet. Ta powiedziała dziennikarzom, że jej mąż zacznie pracę nad nowym Bondem pod koniec przyszłego roku. Co więcej planuje ona na czas produkcji przenieść się z dziećmi do Wielkiej Brytanii gdzie powstanie większość zdjęć do tego filmu.

Wiadomo również, iż za stworzenie muzyki do filmu odpowiedzialny będzie kompozytor David Arnold. Ten potwierdził już te informacje zdradzając dziennikarzom, iż podpisał również kontrakt na stworzenie muzyki także do 24 filmu o Bondzie, co ma nastąpić prawdopodobnie w 2014 roku. Jednocześnie nieoficjalnie potwierdził, że agentem 007 ponownie będzie Daniel Craig.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux