"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe wieści o Bondzie 0

Dzisiaj w sieci pojawiły się zupełnie nowe informacje na temat produkcji 23 obrazu o Jamesie Bondzie. Na początek wiadomo, iż studio MGM planuje premierę tego obrazu na listopad 2012 roku. Wiemy także, że muzykę do produkcji stworzy David Arnold zaś wciąż reżyserem projektu jest Sam Mendes.

Logo 007 - Jamesa Bonda

Informacje na temat faktu, iż Sam Mendes wciąż pozostaje związany z tą produkcją zdradziła żona artysty – Kate Winslet. Ta powiedziała dziennikarzom, że jej mąż zacznie pracę nad nowym Bondem pod koniec przyszłego roku. Co więcej planuje ona na czas produkcji przenieść się z dziećmi do Wielkiej Brytanii gdzie powstanie większość zdjęć do tego filmu.

Wiadomo również, iż za stworzenie muzyki do filmu odpowiedzialny będzie kompozytor David Arnold. Ten potwierdził już te informacje zdradzając dziennikarzom, iż podpisał również kontrakt na stworzenie muzyki także do 24 filmu o Bondzie, co ma nastąpić prawdopodobnie w 2014 roku. Jednocześnie nieoficjalnie potwierdził, że agentem 007 ponownie będzie Daniel Craig.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Neo10

Jak dla mnie ani Craig ani Brosnan.. W porównaniu ze starymi bondami Craig jest za poważny brak mu tej domieszki luzu którą mieli poprzedni aktorzy a z kolei Brosnan zrobił z bonda bardziej film przygodowo komediowy niż Bonda

kinia_28

Dla mnie te ostatnie Bondy, to trochę za bardzo odeszły od pierwowzoru. Ciagle sie zastanawiam, czy w dzisiejszych czasach sprzedawałaby się taka "bajka", jak w latach 50. Tamte części są dla mnie ponad czasowe.

Ronaldinho

Tak, ale to chyba nie jest osiągnięte dzieki aktorowi, a scenariuszowi :)

pokyfudywise

mi Craig w roli bonda strasznie się, podoba, bo jest bezwzględny, jak każdy agent powinien być ;)

caryca84

Też czekam na zmianę aktora. Chcę powrotu starego Bonda z klasą, a nie blond Rambo bez mimiki.

Proszę czekać…