"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

To nie koniec piratów 0

Według nieoficjalnych jeszcze informacji studio Walt Disney Pictures sonduje możliwość nakręcenie dwóch kolejnych części Piratów z Karaibów. Co więcej źródła zbliżone do władz studia powiedziało, że te dwa filmy miałyby zostać nakręcone w tym samym czasie co wpłynęłoby na obniżenie ogólnych kosztów.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007)

Na chwile obecną nie jest to jeszcze oficjalna informacja gdyż studio chce się dowiedzieć na ile możliwe jest pojawienie się tej samej ekipy, co w przypadku filmu Piraci z Karaibów 4. Podobno już zwracało się do aktorów, aby specjalnie nie planowali sobie nic na lata 2011 – 2013 bo będą potrzebni.

Największy problem jest jednak z odtwórcą głównej roli – Johnnym Deppem. Ten jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood, przez co jego angaż jest mocno niepewny. Nie mówiąc już o tym, że planowo w 2011 roku Depp miał pojawić się na planie nowego filmu Emira Kusturicy.

Pytanie, więc czy studio będzie chciało poczekać na aktora czy może zrealizuje film bez jego udziału? Ale czy ktoś wyobraża sobie Piratów bez Jacka Sparrowa?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie 2010-12-04

Bez Johnyy’ego Deppa ten film nie ma prawa bytu.. A to, że planują kolejne części jakoś bardzo, to mnie nie zdziwiło. Kasa, kasa, kasa.. i wszystko jasne.

MJ_MARTINO 2010-12-04

Ja sobie nie wyobrażam..

Proszę czekać…