"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj plany DreamWorks Animation 0

Władze studia DreamWorks Animation w ostatnich dniach zdradziło plany tej wytwórni na najbliższy okres czasu. Dzięki temu wiemy, iż przedsiębiorstwo zamierza przede wszystkim skupić się na realizacji kolejnych części swoich hitowych produkcji: Madagaskaru, Kung Fu Pandy i Jak wytresować smoka.

Logo studia DreamWorks

Na początek wiadomo, że film Madagaskar 3 trafi do kin 27 maja 2012 roku. Wiadomo, że w finale zwierzaki powrócą do Nowojorskiego zoo, jednak twórcy mają pozostawić sobie furtkę do nakręcenia kolejnej, ostatniej już części. Wszystko będzie zależało od tego, jaki wynik finansowy zanotuje Madagaskar 3.

Jak wytresować smoka 2 pojawi się w kinach latem 2013 roku. Według władz studia szykują oni jeszcze jedną część tej produkcji. Jeśli trzecia część osiągnie spory sukces to prawdopodobnie powstanie także i część czwarta.

Na koniec najciekawsza informacja dotycząca filmu Kung Fu Panda. Film Kung Fu Panda 2 pojawi się w kinach dopiero 27 maja 2011 roku a już wiadomo, że powstaną jeszcze cztery kolejne części. Wszystkie powinno pojawiać się, co 2 lub 3 lata.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Najbardziej czekam oczywiście na Madagascar 3 ! : ) Mam nadzieję, na dużą rolę przewspaniałego Króla Juliana, wprost nie mogę się doczekać :)

Proszę czekać…