Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Dexter dostał zielone światło 2

Dexter, którego fabuła kręci się wokół tytułowego bohatera, to pełna krwawych scen historia pracownika policji w Miami, który w wolnych chwilach jest seryjnym mordercą.

Kadr z serialu Dexter

W głównej roli występuje Michael C. Hall, który stał się rozpoznawalny właśnie dzięki temu serialowi.

Nie zostały jeszcze zdradzone szczegóły dotyczące fabuły 6. sezonu, a stacja Showtime wstępnie zapowiada również sezon 7.

W Polsce Dextera można było oglądać m.in. na antenie TVN, TVN7 oraz nFilm HD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

kohegen

wg. mnie s5 to porażka

Kothbiro

Ja jestem dobrej nadziei. Po słabszym 3 i 4 sezonie pojawił się mocniejszy 5. Więc kto wie?

Loki

Cholera wydawało mi się że na 5 się skończy i nadchodzący 12 odcinek będzie takim spektakularnym zamknięciem całej serii. A tu… zapowiadają sezon 6, co więcej w przyszłej perspektywie czai się sezon 7… nie mogę! Dla mnie mogliby śmiało skończyć Dextera na tym właśnie 5 sezonie i już! Póki temat nie jest maksymalnie wyeksploatowany. Pewnie w 6 zabijanie nabierze charakteru bardziej rodzinnego i do ekipy dołączy siostra a w 7 sezonie charakter zabijania będzie jeszcze bardziej rodziny bo dołączą dzieci i wnuki… a potem stacja Showtime zapowie sezon kolejny (np. Dexter junior) itd., itp. Oby nie, to tylko takie moje dywagacje. W każdym bądź razie zapowiadane sezony obejrzę i liczę że producenci zapewnią rozrywkę przynajmniej na podobnym poziomie (choć z drugiej strony często im wyższy sezon tym większa kupa).

Proszę czekać…