Ogłoszono nominacje do Telekamer 2007 0

27 listopada 2006 podczas uroczystej konferencji w Hotelu Radisson SAS Centrum, Tomasz Miłkowski, Redaktor Naczelny magazynu Tele Tydzień wręczył wszystkim wyróżnionym nominacje do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2007.

Telekamery 2007Telekamery 2007

To już 10 lat, odkąd czytelnicy magazynu Tele Tydzień wybierają najbardziej popularne gwiazdy małego ekranu w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia. Jest to jedyne w branży telewizyjnej wyróżnienie, o przyznawaniu którego nie decyduje specjalnie powołane jury. Właśnie to stanowi o sile, popularności i wyjątkowości Telekamer Tele Tygodnia, które często nazywane są „polskimi Oscarami małego ekranu”.

Po raz pierwszy w historii Telekamer Tele Tygodnia wręczenie nominacji ma osobną, uroczystą oprawę. Związane jest to z przypadającym w tym roku jubileuszem plebiscytu. Już po raz dziesiąty redakcja największego magazynu telewizyjnego w Polsce, którego cotygodniowe wydanie czyta ponad 8 milionów osób, organizuje plebiscyt Telekamery Tele Tygodnia.

Plebiscyt cieszy się coraz większym zainteresowaniem czytelników tygodnika i widzów programu drugiego Telewizji Polskiej. W dotychczasowych edycjach na ulubione gwiazdy telewizyjne roku głosowało ponad 2 250 000 osób, w tym ponad 360 000 w ubiegłym roku.

W tym roku redakcja Tele Tygodnia nominowała kandydatów do nagród w dziesięciu kategoriach: Serial obyczajowy, Serial kryminalny, Serial Komediowy, Aktor, Aktorka, Muzyka, Kabaret, Rozrywka, Informacje i Publicystyka.

O nagrodę w kategorii Aktor i Aktorka będą walczyli: Joanna Brodzik, Magdalena Cielecka, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Danuta Stenka, Piotr Gąsowski, Tomasz Kot, Paweł Małaszyński, Borys Szyc i Marek Włodarczyk.

Joanna BrodzikJoanna Brodzik Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka Agnieszka DygantAgnieszka Dygant Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Danuta StenkaDanuta Stenka

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Tomasz KotTomasz Kot Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński Borys SzycBorys Szyc Marek WłodarczykMarek Włodarczyk

Nominowali w kategorii Serial obyczajowy : Pierwsza miłość, Na Wspólnej, Magda M., Złotopolscy, Plebania.

Pierwsza MiłośćPierwsza Miłość Na WspólnejNa Wspólnej Magda M.Magda M.

Nominowani w kategorii Serial kryminalny : Fala zbrodni, Kryminalni, Oficerowie, Defekt, PitBull.

Fala zbrodniFala zbrodni KryminalniKryminalni OficerowieOficerowie

Nominowani w kategorii Serial komediowy : Niania, Sąsiedzi, Faceci do wzięcia, Daleko od noszy i Świat według Kiepskich.

NianiaNiania Daleko od noszyDaleko od noszy Świat wg KiepskichŚwiat wg Kiepskich

Nominacje w pozostałych kategoriach znajdują się na stronie: www.telekamery.pl

Gala rozdania nagród odbędzie się w styczniu 2007. Głosowanie potrwa od 4 grudnia do 17 stycznia 2007.

telekamery.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Anonimowy

Z tych wszystkich pozycji, moze trudno wam bedzie w to uwierzyc, widziałem tylko Pitbulla i do tego w wersji kinowej, ale zdecydowanie ma mój głos.

majron

wszyscy daja moje typy to ja tez :) chociaz telekamery to straszna badziewnia i tandeta no ale nic :)
aktorka: cielecka
aktor: szyc
serial obyczajowy: nie ma nic godnego uwagi ale pewnie magda m albo na wspolnej wygra :)
serial kryminalny: pitbull (na upartego bo inne koszmarne :))
serial komediowy: swiat wg kiepskich :)

pietruch

Moje typy: Dygant, Małaszyński, Magda M., Oficerowie i Niania.

Trophy

Moje typy: Cielecka i Szyc/Małaszyński, Magda M., Oficerowie, Niania.

Proszę czekać…