"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Taylor Lautner w Incarceron 0

Studio Fox 2000 poinformowało media, iż przymierza się do ekranizacji książki fantasy Cahterine Fisher pt. Incarceron. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że mają prawo do ekranizacji ewentualnych przyszłych jej kontynuacji. Studio chciałoby, aby główną rolę w filmie zagrał Taylor Lautner (Saga "Zmierzch": Zaćmienie).

Taylor Lautner w filmie Saga "Zmierzch": Zaćmienie (2010)

Projekt na razie jest w fazie planowania. Producentem odpowiedzialnym za niego jest John Palermo zaś scenariusz mają napisać Bill Collage i Adam Cooper. Na chwilę obecną nie jest znane nazwisko reżysera.

Powieść brytyjskiej pisarki szybko stał się bestsellerem, w polskich księgarniach trafiła pod tytułem: Więzień Incaceron. Promowana jest jako książka niezwykła i wyjątkowo dobra.

Wyobraź sobie więzienie tak wielkie, że są w nim lasy, miasta i morza. Wyobraź sobie więźnia, który stracił pamięć, lecz jest pewien, że przybył z Zewnątrz – choć więzienie jest zamknięte od stuleci i nikt nigdy z niego nie uciekł. Wyobraź sobie dziewczynę z bogatego domu, w kraju, gdzie zakazana jest technika, w siedemnastowiecznym świecie, którym sterują komputery. Ta skazana na zaaranżowane małżeństwo dziewczyna zostaje wciągnięta w spisek zamachowców, który jednocześnie budzi jej lęk i pragnienie. Jedno z nich jest wewnątrz, drugie na zewnątrz. Oboje są więźniami. Wyobraź sobie Incarceron…

Okładka książki Catherine Fisher pt. Więzień IncaceronOkładka książki Catherine Fisher pt. Więzień Incaceron

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…