"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Anne Hathaway nową Barbarellą? 0

Według nieoficjalnych jeszcze informacji Anne Hathaway (Alicja w Krainie Czarów) zagra główną rolę w nowej wersji klasycznej produkcji sf pt. Barbarella. Obraz produkowany przez studio Universal Pictures nie ma jeszcze reżysera i nie wiadomo czy skorzysta on ze scenariusza napisanego przez Joe’ego Gazzama.

Anne Hathaway w filmie Alicja w Krainie Czarów (2010)

Początkowo z projektem związany był Robert Rodriguez, który w głównej roli chciał obsadzić Rose McGowan. Jednak pokłócił się z producentami i postanowił zrezygnować z prac nad tym filmem. Studio postanowiło, więc poprosić Gazzama o to, aby przerobił scenariusz, którego początkowymi autorami byli Neal Purvis i Robert Wade.

Barbarella to film science-fiction, który w kinach pojawił się w roku 1968. W oryginalnej produkcji główną rolę grała Jane Fonda, która dzięki tej roli stała się symbolem seksu na wiele lat. Obraz był historią międzygwiezdnej agentki, która musi zniszczyć tajną broń stworzoną przez ziemskich naukowców. Zagraża ona bezpieczeństwu całego naszego wszechświata. Przy okazji wizyty na ziemi przeżywa wiele seksualnych przygód z mężczyznami.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Young_Caesar

no ona raczej nie zostanie ikoną seksu;] Nie mają nikogo innego , bardziej utalentowanego i ponętnego niż ona?

Proszę czekać…