Pierwszy zwiastun Thora! 5

Właśnie pojawiła się pierwsza, widowiskowa zapowiedź superprodukcji Kennetha Branagha pt. Thor. W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Thor

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

Premiera Thora w Polsce odbędzie się 29 kwietnia 2011 roku, tydzień szybciej niż w USA.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Podobnie jak nathalie nie jestem fanem filmów łączących świat fantasy z realnym, ale no cóż poczekamy zobaczymy. Nie skreślam tego filmu, ale też zwiastun nie zwalił mnie z nóg i w jakiś szczególny sposób nie zachęcił.

drfalck

Przypomina mi to Flash Gordona i Masters of The Unieverse z lat 80….
plastik i styropian. Nic dobrego z tego nie będzie.

nathalie

Nie jestem fanką tego typu filmów, z połączeniem jakiegoś nieprawdopodobnego świata z naszym realnym, ale na pewno obejrzę, ze względu na Hopkinsa. (Rozśmiesza mnie ten młoteczek głównego bohatera, wygląda raczej niepozornie :) )

No momentami wygląda nieźle, ale momentami wygląda jak film z Hallmarku ;P trochę efektów będzie, ale jak dla mnie na razie to wielka niewiadoma przyszłego roku!

alienK

Mi się podoba, po pierwszych oficjalnych zdjęciach trochę to plastikowo wyglądało. Trailer jednak wygląda obiecująco.

Proszę czekać…