Pierwszy zwiastun Thora! 5

Właśnie pojawiła się pierwsza, widowiskowa zapowiedź superprodukcji Kennetha Branagha pt. Thor. W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Thor

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

Premiera Thora w Polsce odbędzie się 29 kwietnia 2011 roku, tydzień szybciej niż w USA.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2010-12-13

Podobnie jak nathalie nie jestem fanem filmów łączących świat fantasy z realnym, ale no cóż poczekamy zobaczymy. Nie skreślam tego filmu, ale też zwiastun nie zwalił mnie z nóg i w jakiś szczególny sposób nie zachęcił.

drfalck 2010-12-13

Przypomina mi to Flash Gordona i Masters of The Unieverse z lat 80….
plastik i styropian. Nic dobrego z tego nie będzie.

Natalia Karzel 2010-12-12

Nie jestem fanką tego typu filmów, z połączeniem jakiegoś nieprawdopodobnego świata z naszym realnym, ale na pewno obejrzę, ze względu na Hopkinsa. (Rozśmiesza mnie ten młoteczek głównego bohatera, wygląda raczej niepozornie :) )

Grzegorz Borowiecki 2010-12-11

No momentami wygląda nieźle, ale momentami wygląda jak film z Hallmarku ;P trochę efektów będzie, ale jak dla mnie na razie to wielka niewiadoma przyszłego roku!

Karol Komański 2010-12-11

Mi się podoba, po pierwszych oficjalnych zdjęciach trochę to plastikowo wyglądało. Trailer jednak wygląda obiecująco.

Proszę czekać…