"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

BO USA: Słabe starty premier 0

Pojawiły się pierwsze nieoficjalne wyniki wpływów z amerykańskich kin za wczorajszy dzień. Te na pewno nie napawają optymizmem producentów dwóch debiutujących obrazów: Turysty i Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu. Oba filmy zarobiły o wiele mniej niż było to początkowo zakładane.

Kadr z filmu Turysta (2010)

W piątek najbardziej dochodową produkcją okazał się film Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu. Projekt studia Fox zarobił jednak tylko 8,2 mln $, a to z kolei oznacza, że łączne weekendowe wpływy powinny wynieść około 25 – 28 mln $. To stosunkowo mało jak na obraz, który może mieć potencjał na bycie familijnym hitem. Czyżby amerykanie nie czytali C.S. Lewisa?

Zawiódł także Turysta w reżyserii Floriana Henckel von Donnersmarcka. Thriller z elementami przygodowymi wygenerował na starcie tylko 6,1 mln $, a to z kolei oznacza, że weekendowe wpływy powinny wynieść od 16 do 19 mln $. To mało jak na produkcje, w której grają Angelina Jolie i Johnny Depp. Jednak w tym przypadku największy wpływ mogą mieć mocno krytyczne recenzje nazywające ten obraz za największe nieporozumienie dwóch megagwiazd.

Na wyniku z całego weekendu zapraszamy was jutro wieczorem.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28

Słabiutko……….

Proszę czekać…