"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Theron i Roberts w tej samej roli 0

W Hollywood po sukcesie Alicji w Krainie Czarów spodobały się ekranizację słynnych baśni. Niech was, więc nie zdziwi, iż aktualnie w fabryce snów powstają dwa konkurencyjne projekty opowiadające o Królewnie Śnieżce. Snow White and the Huntsman powstaje dla Universala zaś The Brothers Grimm: Snow White powstanie dla Relativity Media.

Charlize Theron w filmie Droga (2009)

W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, iż najprawdopodobniej rolę Złej Królowej w filmie Snow White and the Huntsman zagra Charlize Theron. Z kolei tą samą rolę, ale w filmie The Brothers Grimm: Snow White zagra Julia Roberts. Obie aktorski są znane i bardzo utalentowane wiec to będzie ciekawa walka o widzów.

Wydaje się jednak, że wcześniej w kinach pojawi się Snow White and the Huntsman. Projekt studia Universal wyreżyseruje Rupert Sanders zaś w głównej roli wystąpi ktoś mniej znany (mówi się o Riley Keough znana z filmu The Runaways). W obrazie tym wystąpi także Michael Fassbender w roli myśliwego.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

karamija

Julia Roberts bardziej mi pasuje do roli złej macochy… Ale przyznam, że na pewno oba filmy zobaczę. Chociaż po to, żeby je porównać.

Proszę czekać…