Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Iron Man 3 bez reżysera 1

Jon Favreau (Cowboys and Aliens), reżyser 2 części serii o Iron Manie oficjalnie ogłosił, że nie wróci do współpracy nad kolejną odsłoną.

Reżyser na planie Iron Man 2

Favreau w natłoku prac musiał podjąć decyzję odnośnie swojego kolejnego projektu i wybór padł na film ze stacji Disney’a pod tytułem "Magic Kingdom".

Studio Marvel’a rozpoczęło poszukiwania godnego zastępstwa, ale jak na razie brak jakichkolwiek szczegółów.

"Iron Man 3" jest ciągle w fazie raczkującej. Nie powstał jeszcze scenariusz do tej produkcji. Wiadomo natomiast, że Robert Downey Jr. powróci w roli miliardera-geniusza Tony’ego Starka aka Iron Mana.

Wstępną premierę ustalono na maj 2013 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michal_Dajer

Ja osobiście mam nadzieje, że jeszcze podobnie jak w przypadku części 2 Fevreau powróci do reżyserii. Marvel nie musi się śpieszyć z produkcją więc pewnie zdąży wyreżyserować projekt dla Disney’a.
A jeśli nie to będzie to jedna ze smutniejszych wiadomości dzisiejszego dnia. Klimat jego filmów sprawiał, że oglądało je się z przyjemnością.

Santanico

1sza część była super,jak pisał przedmówca zrobiona na dużym luzie.
w 2 części producenci za bardzo wsiedli na Favreau i kiepsko to wpłyneło na film.
jednak mimo to szkoda,że 3 zajmie się ktoś inny.jakoś nawet nie mam pomyslu na zastepstwo.

Machel

No to klops. Favreau nadał serii charakterystyczny klimat pełen luzu, oblany frywolnością. Zmiana reżysera raczej nie wpłynie pozytywnie na zamknięcie trylogii. Marvel zaczyna przeginać, skończy się to przerostem formy nad treścią.

Proszę czekać…