"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Cameron kupuje samochody 0

Reżyser James Cameron i producent Jon Landau postanowili podziękować jedenastu najważniejszym aktorom za ich udział w filmie Avatar. W ramach wdzięczności otrzymali oni nowiuteńkie niebieskie hybrydowe Toyoty Prius, co ma im przypominać o ich występie w tym kultowym filmie twórcy Titanica.

Kadr z filmu Avatar (2009)

Do dzisiaj Avatar zarobił na całym świecie blisko 2,7 mld $. To największa kwota w historii całej kinematografii i właśnie, dlatego reżyser postanowił podziękować w ten sposób artystom za ich wkład w film. Wydaje się, to niby nie za dużo (kosz samochodu to około 20 tyś $), ale bardziej liczy się gest.

Podobnie zachował się ostatnio Adam Sandler, który kupił cztery luksusowe samochody czwórce najważniejszych aktorów z filmu Duże dzieci po tym jak projekt ten odniósł w kinach sukces.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

nathalie 2010-12-18

Przy ogromnych dochodach z filmu, nie jest to jakiś ogromny gest, ale wiadome, że Cameron nie musiał im nic już dawać. Także myślę, że nadal miło z jego strony. I wiadomo, że Prius, bo ekologia jest modna, to przy okazji pokazał się z dobrej strony.

regoat 2010-12-18

bo sa modne w holywood
tyle zarobili ze tam kilka wozow nie zrobilo dla nich roznicy

KubiQ 2010-12-17

Ciekawe czemu Priusy… To pewnie ta ch*****a ekologia…

Proszę czekać…