"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

PTC krytykuje seriale 0

W dniu dzisiejszym opublikowany najnowszy raport Parents Television Council (Telewizyjna Rada Rodziców) na temat amerykańskiej telewizji i ich wpływie na dzieci i młodzież. W raporcie znalazł się specjalny raport odnośnie 25 najpopularniejszych seriali przeznaczonych dla nastolatków. Większość z nich została skrytykowana.

Kadr z serialu Glee (2009 - ????)

PTC zarzuciła produkcją telewizyjnym, że w zbyt dużym stopniu skupia się na seksualności nastolatków w stosunku do innych rzeczy. Krytykuje ona, że pokazuje się młodych ludzi jako rozwiązłych i mocno seksualnych, przez co przeciętny widz może odebrać to jako normalną rzecz.

Najbardziej oberwało się serialom Glee, Pamiętniki wampirów i Plotkarze.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

nathalie

A pokażcie mi film, w którym nie ma seksu. Takich już chyba prawie nie ma.. Z resztą, co z tego, że skrytykowali te seriale ? Nie widzę żadnej znaczącej interwencji, a krytykować sobei można wszystko

alienK

Ale jak wysyłamy osiemnastolatków na wojnę to wszystko jest ok, bo przecież zabija tam dzieciak w imię ojczyzny. W po******m świecie żyjemy!

piwo_war

no tak, HA na 100%

ferhin2

nie no to jest straszne, biedna amerykańska młodzież teraz będzie zdemoralizowana przez TV, no tragedia. Hipokryzja Amerykanów 100%

Proszę czekać…