"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie będzie Salt 2? 0

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów reżyser Phillip Noyce poinformował, że nie zamierza więcej pracować nad filmem Salt. Oznacza to, że nawet gdyby studio Sony chciało nakręcić sequel to on w nim nie będzie brał udziału. To dosyć zaskakująca wiadomość zważywszy na to, iż obraz sprzedawał się świetnie w kinach.

Kadr z filmu Salt (2010)

Informacja ta ma pewnie powiązanie z ostatnim wywiadem scenarzysty Kurta Wimmera, który potwierdził plotki, iż ma pomysł na kontynuacje tej produkcji. Podobno nic przeciwko sequelowi nie miała także Angelina Jolie.

Reżyser w wywiadzie zaś powiedział:

W wydaniu Blu-ray filmu dodaliśmy trzy alternatywne zakończenia filmu Salt. Oznacza to, że zaprezentowałem wszystko, co miałem do zaoferowania dla historii Evelyn Salt. Gdyby miał powstać sequel to lepiej gdyby reżyserią zajął się ktoś inny, ktoś kto miałby świeże spojrzenie. Myślę, że wtedy mogłaby powstać cała kompletna seria.

Film Salt pojawił się w kinach 23 lipca br. Obraz kosztujący 110 mln $ zdołał do chwili obecnej zarobić na całym świecie blisko 293,5 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…