"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Worthington przeprasza za Starcie Tytanów 3

Aktor Sam Worthington, który w filmie Starcie Tytanów zagrał główną rolę w udzielonym wywiadzie przeprosił fanów oryginału za remake. Przyznał przy tym, że rozumie rozczarowanie wielu widzów, którzy spodziewali się ciekawej produkcji a dostali coś, co nie spełniło ich oczekiwania.

Sam Worthington w filmie Starcie Tytanów (2010)

Worthington przyznał, że wielu członków ekipy czuje się rozczarowanych tym jak ostatecznie wyglądał film. Błędem była konwersja do wersji 3D oraz skupienie się na efektach specjalnych a nie rozbudowaniu całej akcji. Dlatego też podstawowym zadaniem dla wszystkich związanych z tym filmem jest naprawienie tego błędu przy okazji seqeula. Czy tak się stanie dowiemy się z kin.

Film Starcie Tytanów pojawił się w kinach 2 kwietnia br. Obraz kosztujący 125 mln $ zarobił na całym świecie blisko 493,2 mln $.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho

Nie oglądałem jeszcze pierwszej części, ale niedługo obejrzę i jeśli wyda mi się średnio-dobra lub kiepska to z dwójką poczekam na jakieś recenzje, aby wybrać się do kina. Na pewno będą kręcić kamerami 3D i osoba reżysera drugiej części napawa optymizmem jeśli "Battle: Los Angeles" to taki film jak dobry jest jego zwiastun (ale z tym różnie bywa) :)

nathalie

Muszę przyznać, że niezły chwyt marketingowy, żeby niezbyt zadowoleni widzowie udali się do kina na drugą część. Nie lubię jak się mną manipuluje, a już szczególnie w tak oczywisty i bezpośredni sposób, także chyba podziękuję za drugą część.

HeRr

Ring ring
Ring Ring
Sam – Halo? -
Producent – Sam, możesz już zacząć przepraszać za pierwsze Starcie, zarobiliśmy 500 mln, więc wydaj oświadczenie że bardzo przepraszasz.
Sam – Ok -
Producent – Wspomnij jeszcze coś o sequelu, żeby frajerzy myśleli że będzie lepszy. -
Sam: – Ok –
W rezultacie dostajemy to co na górze :)

Redox

Przeprosiny przyjęte ;p Ale i tak na sequel raczej się nie wybiorę.

Proszę czekać…