"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hawaii krótkometrażówką przed Autami 2 0

Tradycyjnie już studio Pixar przed każdą swoją produkcją dołącza niewielką krótkometrażówkę. Dzisiaj pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż przed filmem Auta 2 wyświetlany zostanie krótki filmik zatytułowany Hawaii. Jego bohaterami będą Ken i Barbi znani z Toy Story 3, którzy wyjadą na wakacje.

Ken i Barbi w filmie Toy Story 3 (2010)

Plotka mówiąca o tym, że to właśnie Ken i Barbie będą gwiazdami krótkometrażówki wyświetlanej przed filmem Auta 2 pojawiła się po tym jak w jednym z wywiadów reżyser Floyd Norman zdradził, iż pracuje już nad roboczym projektem Dream Vacation, który pojawi się przed jakimś filmem Pixara. Potem pojawiły się wieści, iż właśnie te dwie postacie mogą być gwiazdami gdyż spodobały się młodym widzom ich udział w Toy Story 3.

Czy tak się stanie niestety nie wiadomo. Szkoda tylko, iż w polskich kinach przed filmami studia Pixar nie są wyświetlane krótkometrażówki.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Wielka szkoda, że w Polsce nie wyświetlają tych krótkometrażówek, które czasem są więcej warte niż całe filmy pełnometrażowe. Ale jak to z wieloma rzeczami (np. produkty spożywcze), wszędzie jest, ale w Polsce już nie..

Proszę czekać…