Vin Diesel o Riddicku 3

Vin Diesel za pośrednictwem swojego facebooka, opowiedział fanom nowe szczegół prac nad kolejnymi przygodami Riddicka.

Riddick

David Twohy, reżyser chce, aby Diesel zagrał Riddicka na trzy sposoby – ma być postaci w typie DiNorscio z Find Me Guilty, w typie Doma z Szybkich i Wściekłych i oczywiście na koniec w typie Furyana, którego znamy z poprzednich części.

Zdradzony i zostawiony na śmierć na opuszczonej planecie, Riddick (Vin Diesel ) walczy o przetrwanie z drapieżnikami i staje się potężniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek przedtem. Niebawem łowcy nagród z całej galaktyki przybędą, by zabić Riddicka. Niestety dla nich odkryją, że znaleźli się w matni jego planu zemsty. Mając wrogów tam, gdzie chciał, Riddick uruchamia okrutny plan odwetu, zanim wyruszy z powrotem na swoją rodzimą planetę Furya, by ocalić ją od zniszczenia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2010-12-30

czyżby reżyser wziął do serca komentarze i zamiast kontynuować drogą część (całkiem fajna zresztą) zrobi coś po oryginale, PeterCub liczył chyba bajeczkę bo filmów było tylko dwa

thenat17 2010-12-24

@peter
czwarty ? nie wiem po co liczysz animowany miedzy pitch a kronikami, on tam tylko glos podlozyl ;p
@mj
kontynuacja i sequel to to samo ;p
moze chodzi ci oto ze ma to by Prequel ? ale w newsie nie ma otym mowy.
to raczej bedzie alternatywna historia z riddickiem w tle…

PeterCub 2010-12-24

Będzie to już czwarty film, w którym weźmie udział Vin Diesel jako Furianin Riddick. Nie licząc oczywiście gry, w której również głos podkładał.

MJ_MARTINO 2010-12-24

Szkoda że to nie kontynuacja a sequel w sumie bardziej liczyłem na kontynuacje po tym jak zasiadł na tronie nekromanów ..
No cóż ale każdego Riddicka obejrzę ;D

Proszę czekać…