Zdjęcie ze Smerfów 0

Pojawiło się nowe zdjęcie z kinowych Smerfów, które zostały nakręcone w technologii 3D.

Smerfy

Głosu użyczają Jonathan Winters (Papa Smerf), Katy Perry (Smerfetka) i Alan Cumming (Osiłek). W zwiastunie możemy usłyszeć słynną piosenkę Smerfów znaną z serialu animowanego. Koniecznie zostawcie swoje opinie w komentarzach. Premiera w Polsce zapowiedziana jest na 23 września 2011 roku.

Nieoficjalnie mówi się, iż akcja koncentrować się będzie na pewnej parze (Harris, Mays), która spotka na swojej drodze smerfów. Od tego czasu ich życie ulegnie całkowitej zmianie. Ich przeciwnikiem będzie Gargamel (Hank Azaria) – czarownik nieudacznik, który nienawidzi sympatycznych niebieskich stworków.

SmerfySmerfy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Est

Ten Smerf w kilcie to jednak żaden nowy wymysł → http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2010/270/f/d/gutsy_smurf_by_sweetsweetlovebird-d2zmfjt.jpg
To po prostu Ważniak (Gutsy Smurf).

nathalie

Chodzi o tego drugiego od prawej i na moje oko nie wygląda na Pracusia, tylko właśnie na jakiegoś Szkota, czy coś w tym stylu. Ja bym nie miała nic przeciwko zmianom i nawet nowym postaciom, gdyby całość zrobili w tradycyjnej grafice, tak jak ta bajka wyglądała.

hqpoznan

Z tego co pamiętam to chyba jest "Pracuś" jesli chodzi wam o 6 smerfa

Adam_Siennica

Może Smerf William Wallace da radę zaskarbić sobie widzów ? :)

nathalie

No jak jeszcze sobie swoich nowych smerfów dodają, to już w ogóle tragedia.. Stara się nie czuję, ale również jak oyaboli nie jestem w stanie strawić nowych i udziwnionych wersji bajek mojego dzieciństwa. I za to nie ma co przepraszać :)

Proszę czekać…