Zobacz film zza kulis Rango 2

Pojawił się film zza kulis Rango, w którym tytułowej postaci głos podkłada Johnny Depp. Depp opowiada o pracy nad animacją, która dzięki Gore Verbinskiemu wydaje się rewolucyjna. Aktorzy nie siedzą w studiu podkładając głos. Są razem na scenie i grają swoje postaci.

Rango

Głosy podkładają również: Isla Fisher, Abigail Breslin, Bill Nighy, Stephen Root, Ray Winstone, Beth Grant, Ned Beatty, Harry Dean Stanton i Alfred Molina.

Film przedstawia historię Rango (Johnny Depp), kameleona, którego marzeniem było zostać groźnie wyglądającym bohaterem. Rango dostaje okazję by spróbować swoich sił, bo znajduje się w zachodnim mieście przepełnionym przez niebezpiecznych bandytów i jest dosłownie zmuszony grać rolę odważnego bohatera by móc się ochronić.

Reżyseruje Gore Verbinski (trylogia Piraci z Karaibów) na podstawie własnego pomysłu. Premiera zaplanowana jest na 4 marca 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Zapowiada się bardzo ciekawie, Johnny Depp jest naprawdę bardzo utalentowany i z podziwem oglądam kolejne filmy z jego udziałem. U nas pewnie dadzą to z dubbingiem.. Ale mam nadzieję, że będę miała też okazję obejrzeć oryginalną wersję :) Dodaję do oczekiwanych.

Proszę czekać…