Och, Karol 2 - teledysk 2

Pojawił się teledysk Natalii Kukulskiej promujący film Och, Karol 2, który jest sequelem znanej i lubianej komedii z 1985 roku pt. Och, Karol.

Och, Karol 2

W obsadzie są: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha i Jan Frycz.

Reżyserem teledysku jest Jakub Skoczeń. Muzykę do piosenki napisały Ania Dąbrowska i Katarzyna Piszek, a słowa – Agnieszka Szypura.

Premiera filmu w kinach odbędzie się 7 stycznia 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Jana

A ja uważam, że pierwowzór jest zawsze, prawie zawsze, najlepszy!
Ten sprzed lat oglądałam, może mnie nie zachwycił, ale nawet mi się podobał:)
Ta wersja nie wiem… nie wiem czy mnie zachęci nawet teledysk, który prezentuje się nieźle! Nie znoszę wszelakich przeróbek – podróbek w żadnej dziedzinie: sequeli, cover’óv itp. "bajerów"

nathalie

Foremniak mnie już do końca zniechęciła swoją osobą w programie Mam Talent swoimi pozbawionymi jakiegokolwiek sensu wypowiedziami. Piosenka mi się nie podoba. Chyba nie ma niczego, co by mnie zachęcało do obejrzenia, poprzedniej wersji też nie oglądałam.

drfalck

A mi to wygląda na kolejny Polski badziew który jest nie do obejrzenia jak Ciacho, Randka w ciemno itd. A jak widzę tą Foremniak to już w ogóle mi się odechciewa..

Czudi

Nie wiem dlaczego, ale mam ochotę obejrzeć ten film. Poprzedni widziałem dawno i kiepską mam o nim opinię, lecz mimo to myślę że skuszę się na te tabuny kobiet;)

Proszę czekać…