Twórca Potworów bierze Godzille! 1

Gareth Edwards, twórca filmu Potwory, uznanego za Dystrykt 9 2010 roku, został wybrany reżyserem nowej, amerykańskiej Godzilli.

Godzilla

Przypomnijmy, że Edwards zrobił Potwory prawie w pojedynkę za bardzo niski budżet poniżej miliona dolarów. Był reżyserem, scenarzystą, montażystą, operatorem i na swoim domowym komputerze robił efekty specjalne.

Obraz ma być czymś zupełnie nowym, nie powiązanym z poprzednią Godzillą z 1998 roku. Twórcy zapowiadają wierność japońskiemu oryginałowi.

David Callaham (Doom) dostarczył pierwszy szkic scenariusza. Obecnie jest poszukiwany nowy scenarzysta do wnoszenia pokaźnej liczby poprawek.

Na pewno jest to wielki sukces młodego reżysera, który dzięki jednemu filmowi dostaje szansę w wielkiej superprodukcji. Może właśnie taki zastrzyk świeżej krwi jest tym, czego Hollywood teraz potrzebuje.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
JohnnyDepp 2011-01-05

"Gareth Edwards, twórca filmu Potwory uznanego za Dystrykt 9 roku 2010" To zdanie nie jest poproawne ,popatrz na składnie .Przydawka powinna być nadrzędna i opełnieniowa która wyrażana przez rzeczownik w dopełniaczu !!

FAIL

Young_Caesar 2011-01-05

może mu się uda , a może nie;/
ja uważam że jak na taką superprodukcje nie powinni ryzykować i obsadzać świeżaka za kaqmerą…
Michael Bay bylby wprost idealny do takiej produkcji.

Michał 2011-01-05

hmmm…jak dla mnie "Monsters" szału nie zrobił,także porównania do "Dystryktu 9" są troche nie na miejscu.Jedynymi powodami dzięki którym można patrzec na ten nudny melodramat przychylnym okiem jest niski budżet i to że reżyser debiutował.
Jednak może kiedy dostanie teraz więcej kasy i ekipe to sprawi,że Godzilla wróci do łask

Proszę czekać…